İletişim : [email protected]

Bağış

Derneğimize nakdî olarak bağışta bulunabilirsiniz. Hulusi Hoca İlim ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen dersler ve çalışmalar başta olmak üzere, gerçekleştirilecek olan her türlü faaliyet yapacak olduğunuz bağışlarla gelişecek ve daha geniş kitlelere ulaşacaktır.

Bağış ve Aidatlarınızı Gönderebileceğiniz Hesap Numaraları

KESTANEPAZARI MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ
Banka Adı HALKBANK
Şube İZMİR YEŞİLYURT ŞUBESİ
Hesap No 16000044
IBAN TR26 0001 2009 7250 0016 0000 44
Swift Kodu TRHBTR2AXXX

 

Aidatlarınızı Nasıl Gönderebilirsiniz?

İnternet veya telefon bankacılığı kullanıyorsanız, internet şubesinden aidatınızı yıllık olarak gönderebilirsiniz. Telefon bankacılığı aracılığıyla da bankanıza, derneğimiz hesabına aylık 10 TL aktarılmak üzere yıllık olarak talimat verebilirsiniz.

Bankada hesap numaranız var ise:

Hesabınızın bulunduğu banka şubesinden, Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği hesap numarasına yıllık olarak, aylık 10 TL aktarılmak üzere talimat verebilirsiniz. Şubelerdeki Müşteri Hizmetleri Temsilcisi bu hususta sizlere yardımcı olacaktır.

(Not: Havale veya EFT masrafı, kişinin hesabına veya banka ile olan anlaşmasına göre değişebilmektedir. Kişinin hesabı “Maaş Hesabı” ise, maaşı yatıran bazı kurumlar, EFT veya havale masraflarını kaldırtabilmektedir. Bu durumda hesap sahibinin o şubeden yapacağı EFT veya havalelerde her hangi bir masraf çıkmamaktadır.)

Bankada hesap numaranız yok ise:

Banka hesap numaranız yoksa her hangi bir banka şubesine giderek derneğimiz hesap numarasına EFT veya havale yaptırabilirsiniz. Bu durumda belirli miktarda havale veya EFT masrafı çıkabilmektedir. Hesabınız olmadığı için aylık talimat vermeyeceğinizden, aidatınızı tek seferde yıllık olarak gönderiniz.

Dekontun “Açıklama” kısmına, örneğin “2020 yılı aidatı” şeklinde yazdırmanızı rica ederiz.

Zaruri olmadığı müddetçe elden aidat alınmamaktadır. Zaruri durumlarda aidatlar elden teslim edilecekse yıllık olarak verilmelidir.